Dřevěné pergoly

Dřevěné pergoly pro každý styl domova

Vaše pohodlí a bezpečí je pro nás vždy na prvním místě.
Dřevěné pergoly představují elegantní a trvanlivé řešení pro zahradní architekturu. Jejich rustikální a přirozený vzhled přidává do zahrady osobitý šarm a umožňuje vytvoření příjemného prostoru pro odpočinek či posezení. Díky různorodým možnostem designu a použití různých druhů dřeva lze pergolu přizpůsobit jakémukoli stylu zahrady či exteriéru domu. Dřevo jako materiál přináší do prostředí teplo a příjemnou atmosféru a s průběhem času získává charakteristický patinový vzhled, který dodává pergole ještě větší autentičnost. S dostatečnou údržbou může dřevěná pergola sloužit po mnoho let, což ji činí oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají trvanlivé a esteticky přitažlivé řešení pro svou zahradu.

Kontakt

Máte dotaz?

Chcete-li o našich produktech vědět více, kontaktujte nás.
Kontaktujte nás
735 911 119
Napište nám
info@trio-alu.cz

Osobní přístup považujemeza samozřejmost!  

Funkční řešení, které vám zajistí zasloužený odpočinek v atmosférickém prostředí.
Kontaktujte nás
Naše společnost Trio-Alu s.r.o. se sídlem v Hradci Králové se zabývá realizací pergol a zimních zahrad s působností po celé České republice.

Neprodáváme produkty. Tvoříme váš domov a zázemí!

Zajistíme veškeré činnosti od počátečního poradenství, přes realizaci díla až po jeho provozní a servisní údržbu. Jsme připraveni komunikovat, řešit vaše přání či obavy a snažit se tak vyhovět každému zákazníkovi.
Poptat služby
IČ: 25919016
DIČ: CZ25919016
Společnost je zapsána Krajským soudem v Hradci Králové, pod spisovou značkou C 14417
Napište nám
info@trio-alu.cz
© 2024 Trio-Alu s.r.o. Hradec Králové. Všechna práva vyhrazena
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram